Turystyka Kategoria: Turystyka

Turystyka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Wędkarstwo Morskie Łeba - m/y Szmugler »

  Jednostka m/y Szmugler z Łeby, to nowoczesna jednostka posiadająca silnik SW680 o mocy 220 KM. Przemieszcza się z prędkością 13,5 węzłów. Długość łodzi 19,5 metrów, szerokość 5 metrów.Organizujemy rejsy węd­karskie i wyprawy na dorsza po Bał­tyku naszym nowoczesnym jachtem m/y Szmugler. Zabier­amy na pokład 21 osób. Wypły­wamy z Łeby. Posi­adamy wypoży­czal­nię sprzętu węd­karskiego. Jesteśmy także otwarci na sze­roką współpracę z gru­pami zor­ga­n­zowanymi, kołami wędkarskimi i firmami z sektora offshore. Polecamy: nurkowanie morskie, rejsy rekrea­cyjne, rejsy czarterowe, rejsy rodzinne oraz imprezy okolicznoś­ciowe. Cumujemy na kanale portowym od strony ulicy Abrahama w Łebie.

  e-mail: szmuglerleba@gmail.com
  tel: 533-888-798 www.wyprawy-wedkarskie.p

  Data dodania: 04 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • FISHING- RELAX Szczecin- Jezierzyce »

  Agroturystyka, imprezy integracyjne, stawy rybne i hodowla ryb, noclegi, imprezy integracyjne,plac zabaw dla dzieci, grile, wędzarnia, boisko do siatkówki, kort tenisowy.
  zapraszamy na naszą stronę www.jezierzyce.tnb.pl

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy do Norwegii »

  Wyprawy na ryby z przewodnikiem do Norwegii. Blisko - wyspa Vega, tylko 1070 km od Nynashamn. Archipelag ok. 6500 wysp oraz kilku dużych i kilkudziesięciu małych fiordów. Niesamowicie urozmaicone dno i blisko ocean. Tam duże ryby biorą od ręki! Jedź z nami i się przekonaj. Większość łowisk osłonięta od wiatru z każdego kierunku. Łowimy praktycznie przy każdej pogodzie.
  Halibut 42 kg!
  Hol halibuta 26 kg

  Data dodania: 06 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zapraszamy na duże ryby do Hiszpanii na rzekę Ebro »

  Zapraszamy na połowy suma, karpia, sandacza oraz bassa czarnego na rzece Ebro w Hiszpanii. Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksymalnej satysfakcji z pobytu u nas. Zapewniamy zakwaterowanie, łodzie silnikowe, sprzęt wędkarski i oczywiście bardzo dobrą znajomość wody – łowiska.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jezioro dla wędkarzy »

  Jezioro Ostrowickie to łowisko specjalne obfitujące w wiele gatunków dużych ryb, między innymi karpie, szczupaki, płocie, okonie, leszcze. Krystaliczna czysta woda, świeże powietrze, cisza i wiele dużych ryb to wymarzone miejsce dla wędkarza.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Starbaits DynamiteBaits Korda Kryston TandemBaits } »

  W sekcji Trails.com Wędkarskiego znajdziesz wielką słodką i informacje rybacki morskich, w tym szczegóły dotyczące gdzie łowić i kierunki do dobrych miejsc połowowych. Mamy połowów "gorących punktów" dla largemouth & smallmouth basu, bas paski ust Malowarki), w walleye i wiele więcej-coś dla miłośników wędkarstwa i wędkarzy o różnych umiejętnościach i poziomów doświadczenia

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stawy Hodowlane W Majkowie »

  Jesteś na stronie Majkowskiego Portalu Wędkarskiego. Znajdziesz tutaj wszystkie informacje (m.in. artykuły, porady, opisy łowisk, itd..) dotyczące wędkarstwa w województwie Świętokrzyskim i nie tylko. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się na naszej stronie i będziesz często do niej wracał/a.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czarna Hańcza »

  CzarnaHancza.Net to portal dla każdego kto chce się dowiedzieć więcej o Czarnej Hańczy. Dolina Czarnej Hańczy dla turystów, jezioro, szlaki dla kajakarzy. Turystyka wodna w zupełnym wydaniu. Czarna Hańcza zaprasza koneserów sportów wodnych i nie tylko. Zapraszam uprzejmie na stronę. CzarnaHancza.Net to portal dla każdego kto chce się dowiedzieć więcej o Czarnej Hańczy. Dolina Czarnej Hańczy dla turystów, jezioro, szlaki dla kajakarzy. Turystyka wodna w zupełnym wydaniu. Czarna Hańcza zaprasza koneserów sportów wodnych i nie tylko. Zapraszam uprzejmie na stronę.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łowisko karpiowe Lesieniec »

  Łowisko „Lesieniec” to pięciohektarowa woda z dużą populacją karpi i amurów, położona na 100 hektarowym terenie, w całości ogrodzonym, z dala od zabudowań. Łowisko otoczone jest przepięknym lasem oraz stawami hodowlanymi, a to wszystko tylko około czterdziestu kilometrów od Wrocławia.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wędki »

  Dla każdego wędkarza ekwipunek wędkarski jest bardzo wart uwagi. Każdy internetowy sklep wędkarski dostarcza okazały repertuar sprzętu wędkarskiego, także tanie wędki, tanie kołowrotki, jak i te droższe. Hobbyści jednak woleliby się wyposażyć w tańszy sprzęt, ze względu na kiepskie umiejętności, jakie trzeba by było jeszcze doszkolić. Wbrew pozorom tanie wędki różnią się od siebie w ogóle, tak jak i inne akcesoria wędkarskie, na przykład tanie kołowrotki. I to również zależy od ceny

  Data dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Turystyka

Turystyka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: